Jan-Hendrik Mohr – kim jest?
Jan-Hendrik Mohr pracuje w Grupie CLAAS od 1984 r. W roku 2008 został członkiem zarządu. Pomimo objęcia stanowiska dyrektora generalnego wciąż będzie sprawował dotychczasową funkcję i zajmował się Działem Zbioru Zbóż.
„Bardzo się cieszę, mogąc wraz z moimi kolegami z zarządu i wszystkimi pracownikami kontynuować rozwój naszej historii sukcesu. CLAAS to wysoki poziom kompetencji technologicznych, produkty, które inspirują i kultura korporacyjna, która nas łączy. Myślimy długoterminowo i mamy jasną wizję: uczynić naszych klientów najlepszymi w swojej dziedzinie.” – powiedział Mohr w rozmowie dla CLAAS.
Jan-Hendrik Mohr jest doświadczonym pracownikiem
Jan-Hendrik Mohr jest akceptowany przez pozostałych pracowników firmy. Dzięki bogatemu doświadczeniu związanemu z pracą na różnych stanowiskach nabył szereg kompetencji i przyczynił się do rozwoju przedsiębiorstwa. Pomimo tego, że Böck doskonale wypełniał zadania, z którymi musiał się mierzyć na stanowisku dyrektora, a zarząd firmy nie był zadowolony z jego rezygnacji, to Mohr nie zniechęca się i zamierza dorównać swojemu poprzednikowi w działaniach.
Dlaczego Thomas Böck odszedł z CLAASA?
Thomas Böck pracował w Grupie CLAAS od 16 lat, jednak pomimo sukcesów, które odnosił, zdecydował się odejść. Powodem jego rezygnacji jest chęć podejmowania nowych wyzwań. Jak przyznał w komunikacie na stronie CLAAS, myśl o odejściu dojrzewała w nim długo. Böck jest pewny, że bez jego pomocy firma będzie doskonale prosperować i osiągać kolejne sukcesy. Dzięki zaangażowaniu byłego dyrektora obroty CLAAS wzrosły do ponad 5 mln euro.
Thomas Böck zasłynął w firmie po tym, jak przyczynił się do rozwoju produktów i cyfryzacji. Za swojej kadencji zyskał szacunek wśród klientów i przedsiębiorców. Były dyrektor CLAAS może pochwalić się strategiczną zdolnością przewidywania, a także rozległą wiedzą technologiczną. Pomimo tego, że na jego miejsce znalazł się godny zastępca, dla firmy jest to ogromna strata.
oprac. Justyna Czupryniak
źródło: claas.pl